Інтернет магазин "Велосклад" здійснює доставку замовлень по усій території України, в тому числі і в місто Київ. Усі замовлені товари перед відправкою проходять перевірку на справність та наявність дефектів. Відправки здійснюються найбільшим в Україні перевізником - Новою поштою. Данний перевізник за час співпраці зарекомендував себе з кращої сторони, завжди швидко та якісно доставляючи замовлення нашим клієнтам. Тому ми можемо бути впевнені в надійності та захищеності усіх товарів при транспортуванні замовнику, при чому це стосується не тільки дрібних пакунків із запчастинами чи аксесуарами, але й габаритних коробок із велосипедами.

Перед відправкою усі велосипеди проходять перевірку та попереднє налаштування, тому Вам залишається лише надійно закріпити переднє колесо, кермо, сідло та педалі і велосипед відразу буде готовий до експлуатації. З тим, як відбувається пакування велосипедів перед відправкою, Ви можете ознайомитись на відео, розміщеному нижче.

 

 

При оформленні замовлення Ви можете як відразу оплатити усю вартість товарів онлайн через відповідну форму на сайті, так і оформити замовлення з накладеним платежем і оплатити його вже безпосередньо при отриманні після повного огляду. Другий варіант більш безпечний для покупців, але він передбачає додаткову комісію, яка накладається транспортною компанією. Також клієнт, за бажанням, може обрати доставку на відділення або кур'єром на вказану адресу.

Придбання товарів через інтернет з кожним роком набуває все більшої популярності, адже це дозволяє економити Ваш час на поїздках між магазинами та дозволяє ознайомитись з пропозиціями магазинів не лише Вашого міста, але й магазинів інших міст з усієї України і навіть усього світу. Такий спосіб купівлі товарів викликає все більше довіри, а спосіб придбання товарів накладеним платежем зводить усі ризики до мінімуму. До того ж, купуючи товари через інтернет, Ви завжди можете знайти необхідні Вам товари за ціною, нижчою, ніж у магазинах Вашого міста.

Якщо у Вас виникли якісь запитання, Ви завжди можете отримати усю необхідну Вам інформацію у наших менеджерів, зателефонувавши за одним із номерів, вказаних на сайті. Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого інтернет магазину "Велосклад"!