F55F
X
OK
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Велосклад - інтернет магазин велосипедів та аксесуарів
0
Мій кошик

Окуляри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Велосипедні окуляри

Не всі навіть досвідчені райдери до кінця розуміють, наскільки важливо влітку їздити в спеціальних велосипедних окулярах. Причому деякі велосипедисти використовують під час поїздок звичайні окуляри, однак вони не кращим чином підходять для таких цілей, і нижче ми поговоримо, чому саме так.

Навіщо потрібні велоокуляри?

Велоокуляри, як і звичайні окуляри, виконують функцію захисту очей. Вони захищають не тільки від ультрафіолетових випромінювань, але і також від пилу, бруду, комах, вітру і різних механічних частинок, які можуть потрапити в очі і нанести травму.

Велосипедні окуляри мають кілька характерних особливостей:

  1. Виготовляються повністю з пластика. З пластика зроблені навіть лінзи. Це для того, щоб в разі падіння райдер не отримав травми об скло або металеві частини.
  2. Надійна фіксація. Велоокуляри надійно фіксуються на голові, тому не спадають навіть при їзді на високій швидкості або під час різких розворотів.
  3. Збільшують вертикальну видимість. Це дає явну перевагу велосипедисту.
  4. Спеціальна обтічна форма. Вона не тільки захищає очі від вітру, але і робить кут огляду ширшим, що критично важливо при пересуванні по дорозі.
  5. Спеціальні лінзи. Вони не пітніють в холодну або жарку погоду, зберігаючи завжди відмінну видимість.
  6. Набір різнокольорових лінз. Завдяки цьому велосипедист може міняти лінзи в окулярах, підбираючи їх під погодні умови.

Вгору