Дякуємо!

Вашу заявку відправлено. Очікуйте на дзвінок від менеджера!

Знайшли дешевше?
Cлідкуй за знижками в instagram
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Велосклад - інтернет магазин велосипедів та аксесуарів
0
Мій кошик

Рами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Велосипедна рама - основна частина велосипеда, деталь, що поєднує всі інші частини конструкції. Залежно від призначення та умов використання має різні конструкції та загальну форму, що також впливає на посадку велосипедиста.
Існують такі типи велосипедних рам:

Жорсткий (Rigid) - "ригід"
Першим типом велосипедної рами був так званий рігд, жорстка рама без стабілізаторів, що на сьогоднішній день зустрічається не часто, в основному лише на дорожніх, шосейних велосипедах, іноді на бюджетних гірських велосипедах.
Хардтейл (Hard Tail)
Хардтейл – це велосипед з одним переднім амортизатором. На сьогодні це найпоширеніший тип рами велосипеда. І не лише для серійного випуску. Більшість професійних велосипедів для крос-кантрі мають передню підвіску.
Двохпідвіс (Full Suspension)
Ці велосипеди оснащені повним підвісом – і спереду, і ззаду. На такому велосипеді комфортніше їхати і менш страшні ями та вибоїни. Два основних застосування - швидкісний спуск із гори (downhill) або подарунок шефу з великим животом у вигляді сувеніру.
Софт-тейл (Soft Tail)
Це щось середнє між хардтейлом та двопідвісом. Тобто, амортизатора два – передній та задній. Але підвіска заднього колеса не важіль, а деформаційна. У задній трикутник вбудований амортизатор, який не поглинає енергію педалювання, але пружинить на нерівностях дороги.

Вгору
,