Магазин "Велосклад" знаходиться в місті Хмельницький по вул. Подільська, 93 в будівлі торгівельного центру "Подільський". Загальна площа магазину сягає понад 300 м.кв., що дозволило розмістити в ньому велику кількість велосипедів та інших спортивних товарів, які задовільнять вимоги навіть найвибагливішого покупця. У нас представлені якісні велосипеди різних категорій: гірські, міські, дитячі, жіночі, підліткові, а також велосипеди BMX, які останнім часом стали досить популярними серед молоді. Покупці можуть обирати моделі як українських, так і зарубіжних виробників, які представлені брендами Kellys, Dartmoor, Merida, Trek, Haro, Scott, Outleap, Jamis, Giant, Leon, Formula та іншими. Із екіпірування в магазині наявний широкий вибір одягу та елементів захисту, а саме: шоломи, рукавиці, джерсі, бафи, кепки таких відомих брендів, як Fox, Leatt, KLS, Onride. Окрім екіпірування в нашому магазині Ви можете знайти безліч аксесуарів високої якості (фляги, фляготримачі, насоси, ліхтарі, велосумки) та різноманітні запчастини як початкового, так і професійного рівня.

 

 

Крім продажу велосипедів і аксесуарів магазин надає послуги з ремонту і технічного обслуговування велосипедів. Наші кваліфіковані майстри з багаторічним досвідом виконують технічне обслуговування та ремонти практично будь-якого рівня складності. Скористайтесь послугами нашої веломайстерні, ми впевнені - Ви будете задоволені!

 

 

Купуючи у нас Ви завжди отримуєте офіційну гарантію, високу якість продукції і найвигідніші ціни. Будемо раді бачити Вас в нашому магазині та на сторінках нашого інтернет-магазину.