Дякуємо!

Вашу заявку відправлено. Очікуйте на дзвінок від менеджера!

Знайшли дешевше?
Cлідкуй за знижками в instagram
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Велосклад - інтернет магазин велосипедів та аксесуарів
0
Мій кошик

Зірки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Велосипедні зірки

Зірки – це найважливіший вузол трансмісії, який використовується для здійснення ланцюгової передачі зусиль від ніг велосипедиста на заднє колесо. Зірочки для байка відіграють першорядну роль – без них він просто не поїде. Одношвидкісні моделі забезпечуються парою – провідною й відомою зірками. Велосипеди з багатоступеневою трансмісією оснащуються швидкісними наборами спереду (система) та ззаду – тріскачка або касета.

Зірки забезпечують те, що при невеликій зміні зусиль збільшується швидкість обертання коліс або збільшується потужність. Це у свою чергу забезпечує високі швидкості шосейних велосипедів на шосе та дозволяє гірським велосипедам долати підйоми з важким грунтом або їздити по пересіченій місцевості.

Чому ламаються зірки, та що робити у цьому разі?

Ця деталь, як правило, ламається не дуже часто. Але це може трапитися через сильне падіння або удар по велосипеду. Також зірки швидше зношуються, якщо не доглядати як слід за велосипедом.

Якщо виникла необхідність міняти велосипедну зірку, то відкладати покупку не варто. Вибрати відповідну деталь можна в каталозі інтернет-магазина «Велосклад». На нашому сайті ви знайдете зірки на будь-які велосипеди, починаючи від простих гірських, і закінчуючи професійними шосейними моделями. При цьому ми пропонуємо дійсно доступні ціни.

Вгору
,