Інтернет магазин "Велосклад" здійснює доставку замовлень по усій території України, в тому числі і в місто Вінниця. Усі замовлені товари перед відправкою проходять перевірку на справність та наявність дефектів. Відправки здійснюються найбільшим в Україні перевізником - Новою поштою. Данний перевізник за час співпраці зарекомендував себе з кращої сторони, завжди швидко та якісно доставляючи замовлення нашим клієнтам. Тому ми можемо бути впевнені в надійності та захищеності усіх товарів при транспортуванні замовнику, при чому це стосується не тільки дрібних пакунків із запчастинами чи аксесуарами, але й габаритних коробок із велосипедами.

Перед відправкою усі велосипеди проходять перевірку та попереднє налаштування, тому Вам залишається лише надійно закріпити переднє колесо, кермо, сідло та педалі і велосипед відразу буде готовий до експлуатації. З тим, як відбувається пакування велосипедів перед відправкою, Ви можете ознайомитись на відео, розміщеному нижче.

 

 

При оформленні замовлення Ви можете як відразу оплатити усю вартість товарів онлайн через відповідну форму на сайті, так і оформити замовлення з накладеним платежем і оплатити його вже безпосередньо при отриманні після повного огляду. Другий варіант більш безпечний для покупців, але він передбачає додаткову комісію, яка накладається транспортною компанією. Також клієнт, за бажанням, може обрати доставку на відділення або кур'єром на вказану адресу.

Придбання товарів через інтернет з кожним роком набуває все більшої популярності, адже це дозволяє економити Ваш час на поїздках між магазинами та дозволяє ознайомитись з пропозиціями магазинів не лише Вашого міста, але й магазинів інших міст з усієї України і навіть усього світу. Такий спосіб купівлі товарів викликає все більше довіри, а спосіб придбання товарів накладеним платежем зводить усі ризики до мінімуму. До того ж, купуючи товари через інтернет, Ви завжди можете знайти необхідні Вам товари за ціною, нижчою, ніж у магазинах Вашого міста.

Також Ви можете купити велосипед з можливістю доставки у наступні населені пункти Вінницької області: Агрономічне, Анциполівка, Бар, Бершадь, Борівка, Бортники, Бохоники, Браїлів, Брацлав, Бродецьке (Вінницька обл.), Бронниця, Бруслинів, Буди (Вінницька обл.), Вапнярка, Вахнівка, Велика Кісниця, Вендичани, Вишківці, Вищеольчедаїв, Війтівка, Вінницькі Хутори, Вінниця, Вороновиця, Гавришівка, Гайсин, Гарячківка, Глухівці, Гнівань, Городківка, Гриненки, Дашів, Десна (Вінницька обл.), Джулинка (Бершадський р-н), Джурин (Шаргородський р-н.), Дзюньків, Жабокрич, Жежелів, Жмеринка, Зарванці, Зяньківці, Зятківці, Іллінці, Калинівка (Вінницька обл., Калинівський р-н), Кирнасівка, Козятин (місто, Вінницька обл.), Козятин (село, Козятинський р-н., Вінницька обл.), Копайгород, Красне (Вінницька обл.), Крижопіль, Ксаверівка (Вінницька обл.), Кущинці, Ладижин, Липовець, Літин, Лука-Мелешківська, Махнівка (Вінницька обл.), Медвеже Вушко, Мізяківські Хутори, Могилів-Подільський, Мурафа, Муровані Курилівці, Некрасове (Вінницький р-н), Немирів (Вінницька обл.), Новоселівка, Оратів, Павлівка (Вінницька обл.), Піщанка (Вінницька обл.), Плисків, Погребище, Рахни-Лісові, Рожнятівка, Росоша, Рудниця, Сальник, Самгородок, Северинівка, Семенки, Серебрія, Ситківці, Скоморошки, Скрицьке, Стадниця, Станіславчик, Степанівка (Вінницька обл.), Стрижавка, Студена, Сутиски, Тарасівка (Вінницька обл.), Теплик, Тиврів, Томашпіль, Трибусівка, Тропове, Тростянець (Вінницька обл.), Тростянчик, Тульчин, Турбів, Уладівка, Уланів, Хмільник (Вінницька обл.), Цекинівка, Черепашинці, Чернівці(Вінницька обл.), Чернятин (Жмеринський р-н), Чечельник, Чорномин, Шаргород (Вінницька обл.), Якимівка (Оратівський р-н), Якушинці, Ялтушків, Ямпіль (Вінницька обл.), Яришів та інші.

Якщо у Вас виникли якісь запитання, Ви завжди можете отримати усю необхідну Вам інформацію у наших менеджерів, зателефонувавши за одним із номерів, вказаних на сайті. Будемо раді бачити Вас на сторінках нашого інтернет магазину "Велосклад"!