Дякуємо!

Вашу заявку відправлено. Очікуйте на дзвінок від менеджера!

Знайшли дешевше?
Cлідкуй за знижками в instagram
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Велосклад - інтернет магазин велосипедів та аксесуарів
0
Мій кошик

Рюкзаки для походів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Туристичний рюкзак – це мабуть те, з чим насамперед асоціюються походи, трекінг, хайкінг та інші види аутдор-активності. Сьогодні на ринку можна знайти сотні моделей від різних виробників, а це означає що зробити правильний вибір не так то просто.

Який рюкзак вибрати для походів саме вам?

Для початку потрібно визначитися з тим, для яких цілей він вам потрібен, а саме тривалість і складність походів, в які ви збираєтеся з ним ходити.

Найважливішим критерієм при виборі є звичайно обсяг.
Для одноденних походів та легкого хайкінгу без ночівель вам підійде рюкзак місткістю 22-32 літри, такі рюкзаки мають меншу вагу та компактніші розміри, в них немає відділення під спальну систему.

Якщо ви плануєте брати з собою намет, спальний мішок, килимок і продукти більш ніж на один день, вам слід звернути увагу на рюкзаки більшого об'єму. Рюкзаки на 36-48 літрів вже підійдуть для походів на кілька днів у теплу пору. Але треба розуміти, щоб умістити все своє спорядження в такий невеликий рюкзак, воно теж має бути дуже легким. Якщо ж у вас простий стандартний намет вагою 2-3 кг, не самий компактний синтетичний спальник, і т.д., то краще вибирати собі рюкзак хоча б від 50 літрів. Втім, підібрати собі сучасне, легке та якісне спорядження ви завжди можете у нашому магазині.

Ще 10 років тому найбільш популярними були великі важкі рюкзаки об'ємом 80, 90, 100 і навіть більше літрів. Сьогодні такі моделі має сенс купувати лише якщо ви плануєте ходити з ними у складні багатоденні походи далеко від цивілізації.

Брати в похід армійський рюкзак також не буде гарною ідеєю. Такі рюкзаки звичайно славляться своєю надійністю, і якщо ви шукаєте простий, але добротний рюкзак за недорого, для тижневого походу кудись у тайгу, то можливо такий варіант має право на існування. Але зворотною стороною такої "суворості" буде неадекватно велика, як на сьогоднішній день, вага та посередня зручність у носінні. Чи так вам потрібні стропи моллі, кордура завтовшки в тисячу DEN як основний матеріал і додаткові відділення під рацію та інше специфічне армійське обладнання?

Найгіршою ідеєю, мабуть, буде лише купівля дешевого китайського рюкзака. Такий рюкзак мало того, що швидше за все не забезпечить вам нормальної зручності, так ще й може банально порватися десь прямо на маршруті, унеможлививши ваш подальший похід.

Взагалі, рюкзак це один із тих елементів спорядження, на якому варто заощаджувати в останню чергу, якщо тільки ви хочете отримувати від походу задоволення, а не плануєте просто "виживати".

Оптимальними на сьогоднішній день ми вважаємо рюкзаки перевірених американських та європейських брендів, зокрема легендарний Оспрей. Моделі цієї фірми вважаються одними з найзручніших, якісних та технологічних у світі. Жіночі та чоловічі моделі відрізняються не тільки дизайном, а й враховують анатомічні відмінності чоловіків та жінок, що забезпечує стильний сучасний вигляд та максимальний рівень комфорту.

У нашому туристичному інтернет-магазині Велосклад ви знайдете найкращі моделі рюкзаків для гірського туризму, одно- та багатоденних піших походів, а також поясні сумки, бігові та велорюкзаки.

Вгору
,