На сьогоднішній день велосипед є найбільш популярним засобом пересування в усьому світі. Особливо вело їзда по місту хороша в теплу пору року, адже можна забути про автомобілі або громадський транспорт, зібрати кращих друзів і відправитися в захоплюючу подорож.

Зараз починається розпал велосезону і ми вирішили поділитися з любителями велопрогулянок інформацією про велики і усе, що з ними пов'язано. Вам безсумнівно буде цікаво прочитати цю статтю!

Найцікавіше про велобайк

Чи замислювалися ви про те, як і коли був винайдений двоколісний транспорт? Напевно так, проте вам також буде цікаво дізнатися і деякі оригінальні факти про виникнення залізного коня.

  • Прототип велосипеда був виготовлений в Німеччині. Цікаво, що у нього була дерев'яна рама, але були відсутні педалі. Таким чином, перший велик чимось нагадував самокат. Звідси і назва: "велосипед" з латинської розшифровується як "velox" - швидкість, а "pedis" - ноги.
  • Перші велосипеди мали вагу понад 120 кг, оскільки їх колеса виготовлялися з дерева і покривалися сталевими обручами. Складно уявити, якою "комфортною" була їзда по місту.
  • Цікаво, що в 1935 році на велосипеді було здійснено кругосвітню подорож. Фред Бічмор об'їхав всю земну кулю, а це не багато не мало - майже тридцять тисяч миль.
  • У розвинених країнах основним видом транспорту є велосипед. Цікаво, що вчені довели такий факт: багаті люди в 3 рази частіше їздять на великах, ніж бідні.
  • На заводі Mercedes-Benz в Німеччині робочі в цехах пересуваються на велосипедах. Цікаво також те, що у кожного відділу свій колір великів.

І найцікавіше те, що енергія, яка витрачається на проміжку дистанції в 1030 м прирівнюється до одного літра бензину. Таким чином, велосипедисти скорочують споживання палива на мільярд літрів в рік! З огляду на це, зовсім не дивно чому веломода завойовує все більше прихильників. Люди, яким не байдужа доля нашої планети, які замислюються над тим, як вирішити проблему екології і які бажають дихати чистим повітрям все частіше вирішують купити велосипед за низькою ціною.

Цікаво: користь катання на велосипеді

Як ми вже сказали, велосипедні пристрої позитивно впливають на формування сприятливої ​​екологічної обстановки. Але також цікаво, що, крім цього, вони приносять користь здоров'ю. За допомогою велосипеда можна підвищити рівень витривалості, поліпшити сон і зняти стрес, активувати обмін речовин і скинути зайву вагу, зміцнити нервову систему і розвинути розумові здібності.

Тому, якщо вам цікаво де можна придбати такий чудовий транспортний засіб, ми вам підкажемо. Заходьте на офіційний сайт компанії Velosklad і ознайомтеся з каталогом велосипедів. Тут ви обов'язково знайдете ідеальний для себе варіант!